03.12.2022 – Krajowa Wystawa Psów Rasowych w Świebodzicach (PL)

Kolejna wystawa i kolejne ogromne emocje. Do Świebodzic zabraliśmy aż cztery nasze charciki i każdy z nich pokazał się z jak najlepszej strony.

Pierwszy na ring wszedł YOUR HAPPINESS z Koloseum, który otrzymał ocenę doskonałą, lokatę 1szą, CWC, został Najlepszym Dorosłym Psem w Rasie, a w porównaniu Zwycięzcą Płci Przeciwnej. Tym samym Karmelek ukończył Championat Polski.

Następnie prezentowała się BUTTERFLIES FEELING z Koloseum, która w klasie pośredniej otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1szą na 2 suczki, CWC, została Najlepszą Dorosłą Suką w Rasie, Zwycięzcą Rasy, a na finałach II Zwycięzcą Grupy!

Po Buffi przyszedł czas na jej siostrę – BE LIKE AN ILLUSION z Koloseum, która w klasie otwartej dostała ocenę doskonałą, lokatę 1szą i wniosek CWC.

Jako ostatnia prezentowała się mama naszych kremowych dziewczynek i babcia Karmelka – DAYLIGHT DESIRE z Koloseum, która otrzymała ocenę doskonałą, lokatę 1szą, tytuł Zwycięzcy Weteran, została Najlepszym Weteranem w Rasie, a na finałach III Najpiękniejszym Weteranem Wystawy! W tak pięknym stylu Dayli ukończyła Championa Polski Weteranów.

Sędziowali: Pan Jarosław Grunt (PL) oraz Pani Olga Forlicz (PL).