14.11 – Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Poznaniu – Zwycięzca Polski

Minioną niedzielę spędziliśmy na Międzynarodowej Wystawie Psów Rasowych w Poznaniu, na której zaprezentowaliśmy aż cztery nasze psy i których rezultaty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

YOUR HAPPINESS z Koloseum – Karmel zdobył ocenę doskonałą z lokatą 1 w konkurencji 4 zgłoszonych charcików w klasie, tytuł Zwycięzcy Młodzieży, tym samym spełniając wszystkie warunki do Młodzieżowego Championa Polski, został również Młodzieżowym Zwycięzcą Polski 2021.

Novatica BLACK VALENTINE FOR KOLOSEUM – była to druga wystawa Walentynki w klasie młodzieży. Tym razem zdobyła ocenę doskonałą z lokatą 4 na 6 suczek w klasie.

BLUE BREEZE z Koloseum – Briś jest już zaprawioną w boju weteranką, która i tym razem zdobyła ocenę doskonałą z lokatą 1 na 2 suczki, otrzymała tytuł Zwycięzcy Polski Weteranów 2021 oraz została Najlepszym Weteranem w Rasie.

BRIGHT BELLISSA z Koloseum – Bella kolejny raz zaprezentowała się w klasie młodzieży dostając ocenę doskonałą, tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz Młodzieżowego Zwycięzcy Polski 2021, została także Najlepszym Juniorem w Rasie.

Sędziował Pan Tadeusz Chwalny (PL) oraz Pani Ina Małecka (PL).